Like Us on FaceBook
  • Ultimele Stiri
  • » Gala LASSPRI 10 ANI
    » Bologna în universități
    » România și Basarabia. Perspective ale tinerilor
    » Fii și tu un iepuraș
    » Workshop Public Speaking

  • » Contacte Profesori
  • Gabriel Șerban - gabriel.serban@ulbsibiu.ro

    Dana Alexandru - dana.alexandu@gmail.com

    Iulia Crăciun - iulia.craciun@ulbsibiu.ro

    Dragoș Dragoman - dragos.dragoman@ulbsibiu.ro

    Bogdan Gheorghiță - bogdan.gheorghita@ulbsibiu.ro

    Sabina Adina Luca - sabina.luca@ulbsibiu.ro

    Grațian Lupu - gratian.lupu@ulbsibiu.ro

    Pavel Moraru - morarup@yahoo.de

    Nicoleta Munteanu - nicoleta.munteanu@ulbsibiu.ro

    Silviu Nate - silviu.nate@ulbsibiu.ro

    Iuliana Neagoș - iulin24@yahoo.com

    Dan Alexandru Popescu - alexandru.popescu@ulbsibiu.ro

    Horia Savu - horiasavu@yahoo.com

    Stelian Scăunaș - scaunass@yahoo.com

    Cristina Stănuș - cristina.stanus@ulbsibiu.ro

    Eugen Stăuțiu - eugen.srautiu@ulbsibiu.ro

    Vasile Tabără - vasile.tabara@ulbsibiu.ro

    Emilia Tomescu - emiliatmsc@yahoo.com

    Vlad Vasiu - vladvasiu@yahoo.com

    Alin Mantea - alin_mantea@yahoo.com

    Teodor Frunzeti - tfrunzeti@unap.ro


    Tag-uri: Contacte Profesori lasspri sibiu

    Parteneri: